Найти клинику: или

Быстро, без визита в лабораторию, 24/7

ДНК тестирование / отцовство / материнство

Обратный звонок

+38(068)6683807

О нас - Верітас Лаб

Наші лабораторії працюють у сфері генетики понад тридцять років. Veritas Lab нараховує понад 5000 пунктів забору зразків в усіх штатах Америки. Шлях зразку від клініки до лабораторії складає менш ніж 12 годин з будь якої точки країни. Центральні лабораторії знаходяться у Північній Кароліні, Охайо, Техасі та Каліфорнії. Ми робимо тисячи аналізів на день за найвимоглівишими стандартам якості. Наша мережа лабораторій акредитована американськими і міжнародними сертифікатами якості AABB, ISO, FDA, CAP та іншими, що дозволяє нам працювати в більш ніж 70ти країнах світу.
Але шо ж насправді робить нашу корпорацію унікальною на ринку генетичних тестів ДНК?
Унікальність наших лабораторій – це наш колектив. Люди, що живуть своєю справою. 124 доктора наук, понад 250 лікарів генетиків і ще 6500 лаборантів, менеджерів, кур‘єріа та прибиральників. Ми всі є однією командою, яка робить свою справу якісно. Якісно, щоб в результатах наших генетичних досліджень ДНК не сумнівались органи влади, перевіряючи організації і ви, наші клієнти. Ми розуміємо свою відповідальність. Результати наших тестів ДНК на батьківство, материнство та спорідненість змінюють чиєсь життя назавжди. Тут, у Верітас Лаб, ми відносимось до кожного ДНК аналізу як до вирішального в чиїсь долі. Ми розуміємо, що не маємо права на помилку. Саме тому, кожен генетичний зразок підлягає аналізу двома командами фахівців. Саме тому, ми інвестуємо в найкраще ДНК обладнання і навчання наших спеціалістів, саме тому, наша робота – наше покликання.
Корпорація Верітас Лаб вкладає відсоток свого прибутку в гуманітарні і волонтерські програми в кожній місцевості де ми працюємо. Чи це мегаполіс США, чи північ Техасу, чи Україна. Якщо ти заробив – заплати податки, залиш собі і віддай ближньому. Це наше кредо.
Працюючи в Європі, ми не могли оминути Український ринок. Україна є центральною і найбільшою країною Європи.
Аналізуючи кількість клієнтів в я Україні, ми аналізували можливість відкриття генетичної лабораторіі в Києві. Це б сприяло мінімізації видатків по пересилці генетичних зразків в США, витрат на матеріали тощо. Але зваживши всі за і проти ми вирішили, що на даному етапі ми будемо надавати послуги з ДНК тестування в Україні тестуючи зразки в США. На наше рішення вплинуло багато факторів, але найвагомішим з них був фактор точності результатів. Реалії не дають нам можливості контролювати світло, температуру, якість і зберігання реагентів, налаштування обладнання та інше за стандартами США.
Важливий -кінцевий результат. Рада директорів корпорації Верітас Лаб разом з клінічним персоналом прийняли рішення, що кожен зразок ДНК з України буде пересилатись в Сполучені Штати Америки за наш рахунок не змінюючи ціни тесту, де ми зможемо гарантувати результат в 99,9999 відсотка.
Ми пам‘ятаємо, що наші результати ДНК матимуть доленосне рішення для наших клієнтів. Це і є наше кредо.
Тепер ви з нами знайомі.
ДНК тест на батьківство, ДНК тест на материнство, ДНК тест на спорідненість… ми будемо раді допомогти. Наша професія, наш професіоналізм, наше покликання – дати вам точні і зрозумілі відповіді на ваші питання. Чи є ви, чи ви не є. Далі вам творити свою долю і приймати рішення.
Ми тут заради вас.
З повагою,
Весь колектив Верітас Лаб.

ТОВ «ВЕРІТАС-ЛАБ» ЄДРПОУ 42276479

Р/р 2600792018 у банку ПАТ “ПУМБ” Розрахунковий центр МФО 334851

Телефон: 068-668-3807

Отзывы
Спасибо, получила результат. Муж спокоен.
Як я міг себе і родину до такого довести. Це був жах. Простий тест ДНК. Чому не зробив раніше... Тепер я спокійний. Дяка від серця!
Очень хороший сервис, результаты готовы уже в течение нескольких дней!
Результаты тестирования пришли конфиденциально по электронной почте, поэтому я не беспокоилась, что мой муж сможет их увидеть
Большинство таких организаций уже при первом обращении заводят на вас личную карточку. В VeritasLab мне не пришлось тратить на это время
Делал тесты в данной компании несколько раз. Никогда не возникало с ними каких-либо проблем.
Я очень рада, что позвонила именно в эту компанию! У них наилучший сервис! Очень терпеливые вежливые девушки ответили мне на все интересующие меня вопросы!
Спасибо вам. Очень рад, что обратился именно к вам!
Я не люблю, когда звонишь в какую-либо организацию, и они не понимают, о чем конкретно идет речь. В этом месте работники знают свое дело и поняли, что мне конкретно нужно сразу! Именно поэтому я сделал тест именно здесь.
Единственный сайт с действительно полезной информацией. Нашла ответы на все интересующие себя вопросы.
Мне понравилось, что цена теста известна заранее и она окончательна и не нужно потом доплачивать дополнительные сервисы.
Всем советую обращаться сюда! Очень качественное обслуживание, отвечают на все вопросы, осталось хорошее впечатление!
Спасибо, Veritas Lab, буду обращаться только к вам!
Быстро и удобно, не нужно тратить много времени и сил.
Очень рад, что позвонил именно в эту компанию, из всех организаций у них самый лучший сервис. Очень помогли и терпеливо объяснили все, что меня интересовало.
Конфиденциальность результатов была очень важна для меня. Рада, что обратилась именно в эту лабораторию. Уверена, что у вас много довольных клиентов!
Никогда не думала, что мне придется делать тест на материнство. Здесь делают такой тест. Круто!
Уложились в обещанные сроки, никаких заминок со стороны лаборатории не было. Спасибо!
Сделал тест на родство. Узнал много интересного. Описание результатов ясное и понятное. С удовольствием посоветую данную лабораторию!
После теста возникло несколько дополнительный вопросов. Позвонили в лабораторию, ответили вежливо на все вопросы. Спасибо, что заботитесь о клиентах и после оказания услуг!
В моем случае, от результатов теста зависело дальнейшее общение с ребенком. Все сложилось хорошо. Спасибо!
Цена теста была сравнительно дешевле, чем в других организациях, а по качеству тест ничем не хуже! Рад, что не переплатил.
Наши клиенты
Veritas Lab имеет большой круг клиентов, в числе которых государственные организации, организации, занимающиеся грузоперевозками, нефтегазовые компании, а также компании, работающие в сфере IT-технологий и кадровые агентства.
usps
samsung
PNGPIX
NASA
New Walmart
Ikea
artsfon
US DeptOfTransportation Seal
Costco Wholesale
Best Buy
acura
United States Department of Justice
Pep Boys
Mayo
Halliburton
Coca-Cola
USAF
United Airlines
Swift Transportation
SEVP ICE