Найти клинику: или

Быстро, без визита в лабораторию, 24/7

ДНК тестирование / отцовство / материнство

Обратный звонок

+38(068)6683807

О нас - Верітас Лаб

Наші лабораторії працюють у сфері генетики понад тридцять років. Veritas Lab нараховує понад 5000 пунктів забору зразків в усіх штатах Америки. Шлях зразку від клініки до лабораторії складає менш ніж 12 годин з будь якої точки країни. Центральні лабораторії знаходяться у Північній Кароліні, Охайо, Техасі та Каліфорнії. Ми робимо тисячи аналізів на день за найвимоглівишими стандартам якості. Наша мережа лабораторій акредитована американськими і міжнародними сертифікатами якості AABB, ISO, FDA, CAP та іншими, що дозволяє нам працювати в більш ніж 70ти країнах світу.
Але шо ж насправді робить нашу корпорацію унікальною на ринку генетичних тестів ДНК?
Унікальність наших лабораторій – це наш колектив. Люди, що живуть своєю справою. 124 доктора наук, понад 250 лікарів генетиків і ще 6500 лаборантів, менеджерів, кур‘єріа та прибиральників. Ми всі є однією командою, яка робить свою справу якісно. Якісно, щоб в результатах наших генетичних досліджень ДНК не сумнівались органи влади, перевіряючи організації і ви, наші клієнти. Ми розуміємо свою відповідальність. Результати наших тестів ДНК на батьківство, материнство та спорідненість змінюють чиєсь життя назавжди. Тут, у Верітас Лаб, ми відносимось до кожного ДНК аналізу як до вирішального в чиїсь долі. Ми розуміємо, що не маємо права на помилку. Саме тому, кожен генетичний зразок підлягає аналізу двома командами фахівців. Саме тому, ми інвестуємо в найкраще ДНК обладнання і навчання наших спеціалістів, саме тому, наша робота – наше покликання.
Корпорація Верітас Лаб вкладає відсоток свого прибутку в гуманітарні і волонтерські програми в кожній місцевості де ми працюємо. Чи це мегаполіс США, чи північ Техасу, чи Україна. Якщо ти заробив – заплати податки, залиш собі і віддай ближньому. Це наше кредо.
Працюючи в Європі, ми не могли оминути Український ринок. Україна є центральною і найбільшою країною Європи.
Аналізуючи кількість клієнтів в я Україні, ми аналізували можливість відкриття генетичної лабораторіі в Києві. Це б сприяло мінімізації видатків по пересилці генетичних зразків в США, витрат на матеріали тощо. Але зваживши всі за і проти ми вирішили, що на даному етапі ми будемо надавати послуги з ДНК тестування в Україні тестуючи зразки в США. На наше рішення вплинуло багато факторів, але найвагомішим з них був фактор точності результатів. Реалії не дають нам можливості контролювати світло, температуру, якість і зберігання реагентів, налаштування обладнання та інше за стандартами США.
Важливий -кінцевий результат. Рада директорів корпорації Верітас Лаб разом з клінічним персоналом прийняли рішення, що кожен зразок ДНК з України буде пересилатись в Сполучені Штати Америки за наш рахунок не змінюючи ціни тесту, де ми зможемо гарантувати результат в 99,9999 відсотка.
Ми пам‘ятаємо, що наші результати ДНК матимуть доленосне рішення для наших клієнтів. Це і є наше кредо.
Тепер ви з нами знайомі.
ДНК тест на батьківство, ДНК тест на материнство, ДНК тест на спорідненість… ми будемо раді допомогти. Наша професія, наш професіоналізм, наше покликання – дати вам точні і зрозумілі відповіді на ваші питання. Чи є ви, чи ви не є. Далі вам творити свою долю і приймати рішення.
Ми тут заради вас.
З повагою,
Весь колектив Верітас Лаб.

ТОВ «ВЕРІТАС-ЛАБ» ЄДРПОУ 42276479

Р/р 2600792018 у банку ПАТ “ПУМБ” Розрахунковий центр МФО 334851

Телефон: 068-668-3807

Отзывы
Спасибо за тест на отцовство в Кривом Роге. Очень доволен.
Спасибо за ДНК тест в Славянске
Дякую за генетичний тест ДНК на батьківство. Ви - молодці!
не думала, що ДНК тест на батьківство можна зробити прямо тут е Тернополі. Вже зібрали речі на Київ їхати. Дякую вашій лабораторії. за те що взяли зразки і за результат в 99 відсотків!!! Все супер!
Было сложно найти лабораторию в Харькове, что бы доверять их тестированию. Сделали тест ДНК для своего ребенка, что бы подтвердить отцовство. Подтвердили. Спасибо вам! Яна
Зробили ДНК тест за відсутністю батька. Верітас Лаб зібрали зразки у бабусі і дитини. Отримали результат за 7 днів.
Сложно было найти лабораторию в Киеве, что-бы взяли образцы ДНК в воскресенье вечером. Оказывается Веритас Лаб работают круглосуточно. Анализ ДНК подтвердил отцовств на 99.99 процентов. Муж успокоился.
Дякую за ДНК тест. Тепер точно знаю, що дитина не моя. Краще правда.
Спасибо, получила результат. Муж спокоен.
Як я міг себе і родину до такого довести. Це був жах. Простий тест ДНК. Чому не зробив раніше... Тепер я спокійний. Дяка від серця!
Очень хороший сервис, результаты готовы уже в течение нескольких дней!
Результаты тестирования пришли конфиденциально по электронной почте, поэтому я не беспокоилась, что мой муж сможет их увидеть
Большинство таких организаций уже при первом обращении заводят на вас личную карточку. В VeritasLab мне не пришлось тратить на это время
Делал тесты в данной компании несколько раз. Никогда не возникало с ними каких-либо проблем.
Я очень рада, что позвонила именно в эту компанию! У них наилучший сервис! Очень терпеливые вежливые девушки ответили мне на все интересующие меня вопросы!
Спасибо вам. Очень рад, что обратился именно к вам!
Я не люблю, когда звонишь в какую-либо организацию, и они не понимают, о чем конкретно идет речь. В этом месте работники знают свое дело и поняли, что мне конкретно нужно сразу! Именно поэтому я сделал тест именно здесь.
Единственный сайт с действительно полезной информацией. Нашла ответы на все интересующие себя вопросы.
Мне понравилось, что цена теста известна заранее и она окончательна и не нужно потом доплачивать дополнительные сервисы.
Всем советую обращаться сюда! Очень качественное обслуживание, отвечают на все вопросы, осталось хорошее впечатление!
Спасибо, Veritas Lab, буду обращаться только к вам!
Быстро и удобно, не нужно тратить много времени и сил.
Очень рад, что позвонил именно в эту компанию, из всех организаций у них самый лучший сервис. Очень помогли и терпеливо объяснили все, что меня интересовало.
Конфиденциальность результатов была очень важна для меня. Рада, что обратилась именно в эту лабораторию. Уверена, что у вас много довольных клиентов!
Никогда не думала, что мне придется делать тест на материнство. Здесь делают такой тест. Круто!
Уложились в обещанные сроки, никаких заминок со стороны лаборатории не было. Спасибо!
Сделал тест на родство. Узнал много интересного. Описание результатов ясное и понятное. С удовольствием посоветую данную лабораторию!
После теста возникло несколько дополнительный вопросов. Позвонили в лабораторию, ответили вежливо на все вопросы. Спасибо, что заботитесь о клиентах и после оказания услуг!
В моем случае, от результатов теста зависело дальнейшее общение с ребенком. Все сложилось хорошо. Спасибо!
Цена теста была сравнительно дешевле, чем в других организациях, а по качеству тест ничем не хуже! Рад, что не переплатил.
Наши клиенты
Veritas Lab имеет большой круг клиентов, в числе которых государственные организации, организации, занимающиеся грузоперевозками, нефтегазовые компании, а также компании, работающие в сфере IT-технологий и кадровые агентства.
usps
samsung
PNGPIX
NASA
New Walmart
Ikea
artsfon
US DeptOfTransportation Seal
Costco Wholesale
Best Buy
acura
United States Department of Justice
Pep Boys
Mayo
Halliburton
Coca-Cola
USAF
United Airlines
Swift Transportation
SEVP ICE