Найти клинику: или

Быстро, без визита в лабораторию, 24/7

ДНК тестирование / отцовство / материнство

Обратный звонок

+38(068)6683807

Местоположение

Что такое ДНК тестирование?

Veritas Lab – це мережа лабораторій в США з більш ніж 30 річним досвідом роботи у сфері лабораторних досліджень. Основним завданням компанії є підтримка здоров’я суспільства і створення максимально безпечних робочих місць.

Ми здійснюємо генетичні ДНК тести на батьківство, генетичні ДНК тести материнство, ДНК тестування на визначення спорідненості, а також інші послуги з ДНК-тестування.

Співробітники Верітас Лаб є сертифікованими фахівцями, офіційно акредитованими і забезпечують найвищі стандарти точності ваших аналізів. Остаточний висновок за результатами ДНК тестуванню видають тільки доктора наук.

Як і де мені зробити ДНК Тест на батьківство?

Ви можете замовити домашній тест ДНК на батьківство в зателефонувавши нам за телефоном, чи замовити тест на нашому сайті. Також ви можете призначити ДНК тест на батьківство в одній з наших клінік, якщо вам потрібні резельтати для судового розгляду.

Як виглядає домашній ДНК тест на встановлення батьківства, що вім містить?

Домашній ДНК тест на встановлення батьківства містить набір катонових палочок, бланк-форму біометричної інформації, та пошагову інструкцію, як зібрати генетичний матеріал. Якщо у вас виникли складнощі чи додаткові питання, ви можете зателефонувати до центру підтимки клієнтів і наші фахівці проконсультують вас, щодо забору зразків.

Яка ціна генетичного тесту ДНК?

Набір для генетичного тесту ДНК на батьківство та інструкції, щодо забору зразків надсилаються безкоштовно. Ціна генетичного аналізу ДНК складає 4200 гривень. Ви можете ознайомитись з цінами та переліком додаткових сервісів які пропонують наші лабораторії тут.

Які ДНК зразки маю надати, щоб встановити че я є батьком дитини?

Зразки з внутрішньої поверхні щоки є надійними і безболістними. Генетичний матеріал ДНК отримується через тертя внутрішньої поверхні рота катоновими паличками для забору зразків. Детальна інструкція і тести для забору генетичного матеріалу ДНК міститься в наборі який ми вам надішлемо. Також наші лабораторії працюють з неординарними зразками, такими як зубні щотки, кров, волосся. Маємо зазначити, що аналіз таких зразків вимагає додаткового тестування і коштує дорожче за стандартний тест ДНК на встановлення батьківства. Якщо у вас виникли запитання, чи можливо провести ДНК тест за допомогою зразка який ви маєте, будь ласка зателефонуйте нашім спеціалістам для безкоштовної консультації.

Хочу дізнатись чи це справді моя дитина за допомогою генетичного тесту ДНК, чи можу вам відіслати кров або рідину?

Ми намагаємось не використовувати рідку кров або інші рідини для генетичного тестування ДНК. З рідини набагаті важче отримати генетичний код і зробити його аналіз. Також термін придатності генетичного матеріалу у подібних зразках набагато менший. На відміну, зразок ДНК з полості рота для генетичного тесту на батьківство не має “терміну придатності”, але ми рекомендуємо надіслати зразок одразу після забору матеріалу.

Я хочу зробити тест ДНК на батьківство. Чи потрібна згода матері або ріщення суду? Чи можу я зробити генетичний тест ДНК на батьківство не кажучи матері?

Якщо ви замовляєте домашній тест ДНК на батьківство, ви можете зібрати зразки генетичного матеріалу самостійно і конфіденційно. Якщо ви вирішили зробити офіційний тест ДНК, який має юридичну силу, тестування можливе за відсутності матері і без ії згоди. Наші генетичні лабораторії проводять ДНК тестування використовуючи технологію мінімум 21-го локуса, що дозволяє встановити факт батьківства використовуючи лише зразки батька і дитини. Зразок матері необхідний лише у випадках коли генетичний тест ДНК проводиться за відсутністю батька, по зразках дідуся/бабці, або у випадках коли тест ДНК проводиться під час вагітності, до народження дитини.

Скільки коштує ДНК тест на батьківство в Україні?

Ціна генетичного тестування ДНК в Україні залежить від типу тесту який ви обрали. Стандартний тест ДНК з метою встановлення батьківства складає 4200 гривень. Стандартний тест ДНК включає тестування потенційного батька і дитини.

Що таке генетичні локуси та алелі і яке значення вони мають для встановлення батьківства за допомогою ДНК тестування? Яку кількість локусів порівнює Верітас Лаб під час ДНК тесту на батьківства в Україні?

Локус це частина ДНК коду людини. Локуси різніться в кожної людини. Ця різниця назвається алелі. Чим більше локусів тестується під час генетичного тесту для встановлення батьківства, тим більша точність результатів. За стандартами Американської Асоціації Банків Крові (AABB), генетична експертиза для встановлення батьківства має проводитись за допомогою порівняння мінімум 16ти локусів. Щоб гарантувати результати без тестування зразків матері, порівняння ДНК має відбуватися мінімум за 21 локусом. Лабораторії Верітас Лаб здійснюють генетичне порівняння, використовуючи технологію мімімум 21го локуса, а за потребою, порівняння може бити здійснено до 59 локусів. Ця методика гарантує точність результату до 99.99999%

Як точність тестів ДНК тестування на батьківство Верітас Лаб в Україні?

Тоцність генетичного Тестуванання ДНК компанії Верітас Лаб в Україні складає 99.99999%

Як довго займає процес генетичного тестування ДНК на батьківство компанією Верітас Лаб в Україні? Як швидко я отримаю результати ДНК тесту в Україні?

Зазвичай тест ДНК для встановлення батьківства займає 10-12 рабочих днів. Верітас Лаб в Україні пропонує прискорений ДНК аналіз на встановлення батьківства за додаткови плату.

На скільки конфіденційним є генетичний тест ДНК на встановлення батьківства в компанії Верітас Лаб Україна? Хто має право отримати результат мого ДНК тесту на батьківство?

Вся інформація щодо ДНК тестів і результати є суворо конфіденційні. Верітас Лаб гарантує безпеку вашої приватної інформації. Наш сайт використовує інкриптний протокол передачи даних. Результати надаються людині яка замовила тест ДНК, або має пароль на нашому сайті. Верітас Лаб може надати результати ДНК дослідження третім собам лише за рішенням суду.

Чи існує вікове обмеження для ДНК тестування щодо встановлення батьківства?

Ні, обмежень по віку не існує. Ми можемо використовувати генетичні зразки від народження людини і до смерті. Верітас Лаб пропонує окремий тип ДНК тестів на встановлення батьківства під час вагітності і після смерті потенційного батька.

Чи впливає мій стан здоров’я на генетичний тест ДНК по встановленню батьківства?

Більшість ліків і оперативних втручань не впливаюсть на ДНК тестування. Виключенням є терапія при деяких онкологічних захворюваннях, переливання крові та транспланстація кісткового мозку. Ми просимо попередити нашу лабораторію, якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям.

Чи існує строк придатності у ДНК зразків? Як довго можна зберігати генетичні зразки ДНК для тесту на батьківство?

У генетичних зразків ДНК зібраних у ротовій порожнині немає терміну придатності.

Чи можуть їжа або бактерії ротової порожнини вплинути на тест ДНК? Чи впливає куріння або вживання алкоголю на генетиче тестування ДНК?

Бактерії ротової порожнини не впливають чи ставлять під загрозу ДНК тестування для встановлення батьківства. Вживання алкоголю чи паління також не впливає на тест ДНК. Але ми радимо збирати зразок до вживання їжи.

ДНК тестирование позволяет выявить практически с абсолютной точностью генеалогические связи между людьми. Например, с легкостью определяется отец ребенка, мать, близкие родственники, братья и сестры. Иными словами, сравнение по генетическим маркерам, которых в исследовательской практике используется более двух десятков, дает возможность установить отцовство, материнство и родственные взаимоотношения второй степени.

 

Забор биоматериала для лабораторного анализа проводится без какого-либо дискомфорта и болевых ощущений. ДНК находится во всех клетках организма, а значит, для теста могут быть использованы даже волосы, ногти и верхние слои эпителия, собираемые путем простого мазка. В нашем случае, забор генетического материала проводится специальной ватной палочкой с внутренней стороны щеки. Наборы для взятия образцов предоставляются бесплатно.

 

Анализ занимает 5-7 рабочих дней, считая от даты поступления образца в лабораторию США. Образцы исследуются на самом современном оборудовании, благодаря которому удается гарантировать точность более 99%. При этом абсолютно ВСЕ результаты переправляются врачом с ученой степенью не ниже доктора наук. Это исключает ошибки.

Отзывы
Спасибо за тест на отцовство в Кривом Роге. Очень доволен.
Спасибо за ДНК тест в Славянске
Дякую за генетичний тест ДНК на батьківство. Ви - молодці!
не думала, що ДНК тест на батьківство можна зробити прямо тут е Тернополі. Вже зібрали речі на Київ їхати. Дякую вашій лабораторії. за те що взяли зразки і за результат в 99 відсотків!!! Все супер!
Было сложно найти лабораторию в Харькове, что бы доверять их тестированию. Сделали тест ДНК для своего ребенка, что бы подтвердить отцовство. Подтвердили. Спасибо вам! Яна
Зробили ДНК тест за відсутністю батька. Верітас Лаб зібрали зразки у бабусі і дитини. Отримали результат за 7 днів.
Сложно было найти лабораторию в Киеве, что-бы взяли образцы ДНК в воскресенье вечером. Оказывается Веритас Лаб работают круглосуточно. Анализ ДНК подтвердил отцовств на 99.99 процентов. Муж успокоился.
Дякую за ДНК тест. Тепер точно знаю, що дитина не моя. Краще правда.
Спасибо, получила результат. Муж спокоен.
Як я міг себе і родину до такого довести. Це був жах. Простий тест ДНК. Чому не зробив раніше... Тепер я спокійний. Дяка від серця!
Очень хороший сервис, результаты готовы уже в течение нескольких дней!
Результаты тестирования пришли конфиденциально по электронной почте, поэтому я не беспокоилась, что мой муж сможет их увидеть
Большинство таких организаций уже при первом обращении заводят на вас личную карточку. В VeritasLab мне не пришлось тратить на это время
Делал тесты в данной компании несколько раз. Никогда не возникало с ними каких-либо проблем.
Я очень рада, что позвонила именно в эту компанию! У них наилучший сервис! Очень терпеливые вежливые девушки ответили мне на все интересующие меня вопросы!
Спасибо вам. Очень рад, что обратился именно к вам!
Я не люблю, когда звонишь в какую-либо организацию, и они не понимают, о чем конкретно идет речь. В этом месте работники знают свое дело и поняли, что мне конкретно нужно сразу! Именно поэтому я сделал тест именно здесь.
Единственный сайт с действительно полезной информацией. Нашла ответы на все интересующие себя вопросы.
Мне понравилось, что цена теста известна заранее и она окончательна и не нужно потом доплачивать дополнительные сервисы.
Всем советую обращаться сюда! Очень качественное обслуживание, отвечают на все вопросы, осталось хорошее впечатление!
Спасибо, Veritas Lab, буду обращаться только к вам!
Быстро и удобно, не нужно тратить много времени и сил.
Очень рад, что позвонил именно в эту компанию, из всех организаций у них самый лучший сервис. Очень помогли и терпеливо объяснили все, что меня интересовало.
Конфиденциальность результатов была очень важна для меня. Рада, что обратилась именно в эту лабораторию. Уверена, что у вас много довольных клиентов!
Никогда не думала, что мне придется делать тест на материнство. Здесь делают такой тест. Круто!
Уложились в обещанные сроки, никаких заминок со стороны лаборатории не было. Спасибо!
Сделал тест на родство. Узнал много интересного. Описание результатов ясное и понятное. С удовольствием посоветую данную лабораторию!
После теста возникло несколько дополнительный вопросов. Позвонили в лабораторию, ответили вежливо на все вопросы. Спасибо, что заботитесь о клиентах и после оказания услуг!
В моем случае, от результатов теста зависело дальнейшее общение с ребенком. Все сложилось хорошо. Спасибо!
Цена теста была сравнительно дешевле, чем в других организациях, а по качеству тест ничем не хуже! Рад, что не переплатил.
Наши клиенты
Veritas Lab имеет большой круг клиентов, в числе которых государственные организации, организации, занимающиеся грузоперевозками, нефтегазовые компании, а также компании, работающие в сфере IT-технологий и кадровые агентства.
usps
samsung
PNGPIX
NASA
New Walmart
Ikea
artsfon
US DeptOfTransportation Seal
Costco Wholesale
Best Buy
acura
United States Department of Justice
Pep Boys
Mayo
Halliburton
Coca-Cola
USAF
United Airlines
Swift Transportation
SEVP ICE