Найти клинику: или

Быстро, без визита в лабораторию, 24/7

ДНК тестирование / отцовство / материнство

Обратный звонок

+38(068)6683807

Местоположение

ДНК Тест на чутливість до їжі та домашніх тварин

ДНК тест аллергия еда продукты аналіз харчова алергіяГенетичне тестування стало актуальним і доступним інструментом, щодо розумінння взаємодії наших генів із чинниками навколишнього середовища. ДНК тестування стало вагомим важелем впливу у профілактики здоров’я та загального оздоровлення людини. Окрім медичної генетики, що виявляє, вивчає та лікує генетичні хвороби, генетична наука досліджує і розповідає як наш індівідуальний організм реагує на різні зовнішні подразники. Розуміння впливу дає можливість кожній людині дослідити їх генетичну чутливость до продуктів харчування чи домашніх тварин.

Чутливість, алергія та непереносимість продуктів харчування зростає у геометричній прогресії щороку. 4-8% дітей у світі страждають на певний тип харчової чутливості. Найбільш поширені продукти, які є потенційними подразниками: молоко, яйце, горіхи, морепродукти, риба, пшениця та соя. Люди, які страждають харчовою алергією, часто відчувають зниження якості життя та стрес. Батьки відчувають величезний тягар намагаючись стежити за харчування на дитини і виявляти до яких продуктів дитина має чутливість.

Харчова чутливість зазвичай є спадковою. Розуміння генетичної схильності дитини чи дорослого щодо чутливості до продуктів харчування може допомогти зробити кращий стратегічний вибір зі своїм лікарем щодо покрокового введення або виведення різних продуктів у дієті. Додаткові дослідження виявили, що деякі харчові добавки або пробіотики можуть допомогти зменшити дію різних проблемних продуктів.

Завдяки передовій технології генетичного тестування та коллективу генетиків, алергологів та дієтологів які працюють в мережі лабораторій Верітас Лаб тепер можливо розробити індивідуально підібрані харчові стратегії та дієтичні плани, які допоможуть вам приборкати власні гени.

Вартість генетичного тестування ДНК що до виявлення чутливості та алергії на харцові продукти та тварин є доступною кожному.

Подивіться, що мають сказати ваші гени, і почніть насолоджуватися більш комфортним життям.

ДНК тест на чутливість вашого геному до їжі та домашніх тварин – це науково обгрунтований ДНК-тест, який розкриває, як ваші гени можуть зробити вас більш чутливими до поширених подразників у цих восьми ключових групах

 • Клейковина – глютен
 • Лактоза
 • Білок коров’ячого молока
 • Яйце
 • Горіхи
 • Інші продукти харчування
 • Гістамін
 • Лупа тварин

Забір матеріалу для генетичного аналізу ДНК на алергенні подрзники проводиться не виходячи з власного будинку, шляхом букального зашкребу з внутрішньої поверхні ротової порожнини. Ви надсилаєте зразки до нашої акредитованої лабораторії, і лише за кілька тижнів отримаєте всебічний генетичний звіт, заснований на вашій унікальній генетиці. Цей звіт надасть вам можливість корегувати зміни як в особистому оточенні, так і в тому, як ви харчуєтесь, щоб зробити ваше життя комфортніше.

Результати міститимуть:

 • Аналіз генетичних локусів, специфічних до чутливості ДНК від фахівців-генетиків
 • Пропозиції щодо способу життя та дієти від фахівців-алергологів
 • Рекомендовані харчіві добавки для корелювання харчової алергії та несумісності.
 • Рекомендовані вам рецепти приготування їжи від фахівців-дієтологів

Отримайте достовірні й корисні відповіді від своєї ДНК!

У вас часто виникає розлад шлунку, гази, діареї або відчуваєте сонливість після їжі? У вас раптом сверблять очі або важко дихати і ви підозрюєте, що можете бути чутливими лупи свого кошеня? Рішенням є тест ДНК на чутливість до продуктів харчування та домашніх тварин.

Верітас Лаб робить ваш аналіз комфортним для вас!

ДНК Тест на чутливість до їжі та домашніх тваринВи, використовуючинаші матеріали, збираєте власні зразки ДНК у комфорті власного дому, швидко і легко. Потім, відправте їх нам у Київ, ми зробимо все інше. За допомогою науково обґрунтованого аналізу ДНК, Верітас Лаб аналізуює специфічні гени, пов’язані з найпоширенішими подразниками. Результати вашого тесту будуть доступні у захищеному онлайн-кабінеті вже через 5 тижнів. Ви швидко отримаєте відповіді щодо свого здоров’я! також результати будуть надіслані Новою Поштою.

Результати містимуть генетичну схильність до чутливості:

КлейковинаГлютен – це білок який міститься пшениці, ячменю та житі та інших злакових. У деяких людей відсутні ферменти для розщеплення клейковини. За відсутності ціх ферментів, мікроскопічні частини глютену лишаються в кішечнику та викликати подразнення та погане самопочуття.
ЛактозаЛактоза – це цукор, який міститься в молоці та молочних продуктах тваринного походжння. Деякі гени можуть викликати незасвоєння продуктів, що містять лактозу. Верітас Лаб надає вам унікальну можливість виявити чи є у вас непереносимість лактози.
Білок коров’ячого молокаМолоко складається з води, жиру, лактози, мінералів та білка. Чутливість до молочного білка не є теж саме, що чутливість до лактози.  Чутливість до білку коров’ячого молока є великою проблемою серед дітей. Генетичний аналіз ДНК на чутливість до білку коров’ячого молока, допоможе вам вчасно виявити проблему і корегувати дієту вашого малюка.
ЯйцеЧутливість до яєць дуже поширена, деякі люди чутливі до білкової частини яйця званої альбумін, коли деякі чутливі до жовтка. Генетичний тест ДНК допоможе вам виявити персональну чутливість до яець.
ГоріхиЧутливість до горіхів надзвичайно поширена і часто передається через покоління. Верітас Лаб пропонує генетичний аналіз ДНК, щод виявлення персональної чутливості до горіхів.
Продукти харчуванняЛюди чутливі до багатьох продуктів харчування: горіхові горіхи, соя, кукурудза, дріжджі, риба та морепродукти. Верітас Лаб проводить унікальні ДНК тестування по виявленню спеціфічної алергії на продукти харчування
Лупа тваринЛупа домашнього улюбленця складається з крихітних частинок шкіри. Лупа є в усіх тварин, що мають хутро або пір’я. Окремі генетичні локуси можуть зробити людину більш чутливою до контакту з лупою тварин. Верітас Лаб пропонує тест ДНК для виявлення генетицної схільності до алергії щодо лупи трарин
ГістамінГістамін – це природна сполука, яка міститься у витриманних та ферментованих продуктах, червоному вині тощо. У деяких людей організм нездатний розщеплювати зайвий гістамін, що може викликати чутливість та алергію. Верітас Лаб пропонує тест ДНК на генетичну чутливість до гістаміну.

Окрім результату ДНК щодо вашої чутливості до окремих подразників, у звіті також передбачено всебічні та детальні рекомендації щодо харчування, спосібу життя. Одразу по отриманню результату, ви зможете корегувати вашу дієту та стиль життя.

Прості кроки, щоб отримати аналіз чутливості на харчові продукти + аналіз чутливості на домашніх тварин + звіт та рекомендації

 • ЗАМОВИТИ КОМПЛЕКТ: Замовте свій повний тест на ДНК за телефоном 068-338-6807
 • ОТРИМАЙТЕ КОМПЛЕКТ: Отримайте комплект для забору генетичного матеріалу у найближчому відділенні Нової Пошти
 • ЗАБІР ДНК: Проведіть забір генетичного матеріалу слідуючи інструкціям, що містяться у комплекті. Відправте зразки до нашого представництва в Києві.
 • ОПЛАТА: Ви отримаєте електронний лист, коли ваші зразки надійдуть до лабораторії, і наша наукова команда вилучить та обробить вашу ДНК для аналізу генів. Сплатіть вартість аналізу на реквізити нашої компанії.
 • ПОТРІБНІ ЗВІТИ: Ви отримаєте електронний лист протягом 4-6 тижнів із повідомленням про те, що ваш персоналізований звіт завантажено в безпечний онлайн-кабінет і він готовий до перегляду.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

За якими генами робиться аналіз ДНК щодо чутливості до продуктів харчування та домашніх тварин?

Генетичний аналіз включає понад 30 генетичних локусів (SNP). Згідно з дослідженнями, саме ці гени відповідають за чутливості в межах кожної тестової категорії (наприклад, глютен). Кількість тестованих SNP змінюється залежно від категорії.

Скільки часу буде займає тест ДНК на алергени та чутливість до їжи та тварин?

Типовий час для отримання результатів складає 4-6 тижнів з моменту надходження зразків до нашої лабораторії. Ми надішлемо вам електронний лист, як тільки ваш результат буде готовий.

Яка інформація буде у моєму результаті?

Ваша ДНК аналізується у восьми окремих категоріях: глютен, лактоза, білок коров’ячого молока, яйце, горіхи, інша їжа, лупа домашніх тварин та гістамін. У звіті лабораторії міститимуться результати для кожної категорії, де ваша генетика демонструє більш високу ймовірність чутливості, включають такі розділи:

 • Результати – Генетичні деталі щодо даних ДНК локусів на підставі яких проводився аналіз та технічні деталі.
 • Поради щодо дієти – Отримайте поради від професіоналів-дієтологів щодо покращення дієти, щоб зменшити симптоми чутливості
 • Поради щодо способу життя – відкрийте для себе можливі зміни, які можна вжити, та кроки, які варто зробити, щоб зняти наслідки чутливості
 • Поради щодо доповнень дієти – які харчові добавки можуть бути найбільш корисними? Ми вам скажемо!

Чи Верітас Лаб в Україні проводить ДНК тести на наявність спадкових захворювань?

Ні. ДНК Тест на чутливість до їжі та домашніх тварин зосереджен виключно на тих генах, які пов’язані з чутливістю організму до специфічних подразників. Будь-який медичний тест ДНК для виявлення спадкових захворювань має бути призначений лікарем.

Наскільки точнні і надійні результати ДНК тесту на чутливість та алергії?

Це науково обґрунтоване дослідження. Мережа лабораторій Верітас Лаб використовує лабораторні протоколи, які забезпечують високу точність, і ви можете бути впевнені, що ваші зразки досліджувались фахівцями з рівнем не нижче доктора наук. Ваші гени відіграють велику роль у функціюванні організму, але важливо усвідомити, що фактори навколишнього середовища, також можуть зіграти значну роль у чутливості до подразників.

Як захищається моя особиста інформація та інформація про моє ДНК?

Верітас Лаб цінує вашу довіру. Щоб запобігти несанкціонованому доступу чи розголошенню вашої особистої інформації ми використовуємо цілий ряд технічних, фізичних та адміністративних заходів. Ми не надаємо доступ до вашої інформації іншим компаніям.

Які біологічні зразки використовується для тестування ДНК?

ДНК збирається за допомогою безболісних тампонів. Внутрішню частину щоки втирають протягом 30, щоб зібрати достатню кількість ДНК для обробки тесту. Це не тест слини.

Чи можна зробити тест немовляті?

Так. Для неповнолітніх дітей необхідна згода одного з батьків для проведення ДНК аналізу. Генетичний тест ДНК можливий з моменту народження.

Чи варто з часом повторити тест?

Ні. Генетичний аналіз вимірює вашу чутливість до звичайних подразників на клітинному рівні (ДНК). Оскільки ДНК залишається незмінною у продовж всього життя, повторювати аналіз не потрібно.

Які види продуктів входять до категорії «Інші продукти харчування»?

До цієї категорії відносяться різні види морепродуктів, яблука, горіхи, соя, риба, кукурудза та дріжджі.

Мій тест ДНК показує, що я “більш чутливий” для кількох категорій. Як мені знати, з яких рекомендацій почати, щоб почувати себе краще?

Чутливість до глютену та молочних продуктів має безпосередній фізичний вплив на більшість людей, тому якщо ваш тест ДНК показує екстра чутливость до даних категорій, варто почати з порад саме для них. Якщо симптоми залишаються, спробуйте виключити продукти з інших категорій, наприклад, яйця та горіхи, а потім, найменування з категорії “Інші продукти”. Звичайно, генетичні вказівки на чутливість до їжі або домашніх тварин є лише однією частиною пазлу. Інші фактори, такі як поточна дієта, фізичні навантаження або умови навколишнього середовища, також можуть впливати на ваше самопочуття. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж приймати будь-які харчові добавки або вносити значні зміни у свій раціон.

Отзывы
Спасибо за тест на отцовство в Кривом Роге. Очень доволен.
Спасибо за ДНК тест в Славянске
Дякую за генетичний тест ДНК на батьківство. Ви - молодці!
не думала, що ДНК тест на батьківство можна зробити прямо тут е Тернополі. Вже зібрали речі на Київ їхати. Дякую вашій лабораторії. за те що взяли зразки і за результат в 99 відсотків!!! Все супер!
Было сложно найти лабораторию в Харькове, что бы доверять их тестированию. Сделали тест ДНК для своего ребенка, что бы подтвердить отцовство. Подтвердили. Спасибо вам! Яна
Зробили ДНК тест за відсутністю батька. Верітас Лаб зібрали зразки у бабусі і дитини. Отримали результат за 7 днів.
Сложно было найти лабораторию в Киеве, что-бы взяли образцы ДНК в воскресенье вечером. Оказывается Веритас Лаб работают круглосуточно. Анализ ДНК подтвердил отцовств на 99.99 процентов. Муж успокоился.
Дякую за ДНК тест. Тепер точно знаю, що дитина не моя. Краще правда.
Спасибо, получила результат. Муж спокоен.
Як я міг себе і родину до такого довести. Це був жах. Простий тест ДНК. Чому не зробив раніше... Тепер я спокійний. Дяка від серця!
Очень хороший сервис, результаты готовы уже в течение нескольких дней!
Результаты тестирования пришли конфиденциально по электронной почте, поэтому я не беспокоилась, что мой муж сможет их увидеть
Большинство таких организаций уже при первом обращении заводят на вас личную карточку. В VeritasLab мне не пришлось тратить на это время
Делал тесты в данной компании несколько раз. Никогда не возникало с ними каких-либо проблем.
Я очень рада, что позвонила именно в эту компанию! У них наилучший сервис! Очень терпеливые вежливые девушки ответили мне на все интересующие меня вопросы!
Спасибо вам. Очень рад, что обратился именно к вам!
Я не люблю, когда звонишь в какую-либо организацию, и они не понимают, о чем конкретно идет речь. В этом месте работники знают свое дело и поняли, что мне конкретно нужно сразу! Именно поэтому я сделал тест именно здесь.
Единственный сайт с действительно полезной информацией. Нашла ответы на все интересующие себя вопросы.
Мне понравилось, что цена теста известна заранее и она окончательна и не нужно потом доплачивать дополнительные сервисы.
Всем советую обращаться сюда! Очень качественное обслуживание, отвечают на все вопросы, осталось хорошее впечатление!
Спасибо, Veritas Lab, буду обращаться только к вам!
Быстро и удобно, не нужно тратить много времени и сил.
Очень рад, что позвонил именно в эту компанию, из всех организаций у них самый лучший сервис. Очень помогли и терпеливо объяснили все, что меня интересовало.
Конфиденциальность результатов была очень важна для меня. Рада, что обратилась именно в эту лабораторию. Уверена, что у вас много довольных клиентов!
Никогда не думала, что мне придется делать тест на материнство. Здесь делают такой тест. Круто!
Уложились в обещанные сроки, никаких заминок со стороны лаборатории не было. Спасибо!
Сделал тест на родство. Узнал много интересного. Описание результатов ясное и понятное. С удовольствием посоветую данную лабораторию!
После теста возникло несколько дополнительный вопросов. Позвонили в лабораторию, ответили вежливо на все вопросы. Спасибо, что заботитесь о клиентах и после оказания услуг!
В моем случае, от результатов теста зависело дальнейшее общение с ребенком. Все сложилось хорошо. Спасибо!
Цена теста была сравнительно дешевле, чем в других организациях, а по качеству тест ничем не хуже! Рад, что не переплатил.
Наши клиенты
Veritas Lab имеет большой круг клиентов, в числе которых государственные организации, организации, занимающиеся грузоперевозками, нефтегазовые компании, а также компании, работающие в сфере IT-технологий и кадровые агентства.
usps
samsung
PNGPIX
NASA
New Walmart
Ikea
artsfon
US DeptOfTransportation Seal
Costco Wholesale
Best Buy
acura
United States Department of Justice
Pep Boys
Mayo
Halliburton
Coca-Cola
USAF
United Airlines
Swift Transportation
SEVP ICE