Найти клинику: или

Быстро, без визита в лабораторию, 24/7

ДНК тестирование / отцовство / материнство

Обратный звонок

+38(068)6683807

Местоположение

Генетичний Тест ДНК на Встановлення Материнства в Україні

Генетичний Тест ДНК на Встановлення Материнства в Україні

Генетичний тест ДНК на материнство по всій території України | Верітас Лаб

Цена:

UAH 4900

UAH 4500

Генетичний Тест ДНК – Встановлення Материнства

Компанія Верітас Лаб є лідером генетичного тестування ДНК в Сполученних Штатах Америки. Мережа наших лабораторій має більш ніж 20ти річний досвід у сфері ДНК тестування з метою підтвердження материнства. Наша корпорація працює в 147 країнах світу на всіх континентах.

Що таке генетичний тест ДНК на материнство в Україні?

ДНК тест на материнство – це підтвердження біологічної спорідненості між жінкоію і дитиною. ДНК тест на материнство в Україні, використовується, щоб встановити біологічну спорідненість матері та дитини. Верітас Лаб в Україні проводить порівняння мінімум 21го генетичного локусу, що не залишає місця на помилку. Результат генетичного тесту ДНК на материнство складатиме 99.9999% чи 0%, тобто ви матимите гарантовану відповідь чи є тестуєма жінка матір’ю дитини.

Навіщо потрібен ДНК тест для встановлення материнства в Україні?

ДНК тест на материнство в Україні, може використовуватись для підтвердження або спростування порідненості між дитиною, що колись була всиновлена і біологічною матір’ю. Якщо ви зростали в дитячому будинку, або були всиновлені і знайшли жінку яку вважаєте своєю біологічною мамою, Верітас Лаб пропонує вам провести генетичний тест ДНК на материнство в Україні. Ви можете замовити генетичний тест ДНК на материнство в любому місті чи селищі України. Також генетичний тест ДНК на встановлення материнства підходить батькам, що колись віддали дитину на всиновлення і тепер хочуть підтвердити біологічну родинність.
Імміграційний тест ДНК на встановлення материнства є важливим кроком для отримання американської візи, дозволу на проживання або американського грамодянства, якщо ви були народженні від громадянки Сполучених Штатів Америки, чи ваша біологічна матір отримала дозвіл на проживання або громадянство США. Верітас Лаб в Україні робить тести для Департаменту Сполучених Штатів з Імміграції та Громадянства (USCIS). Результати генетичного ДНК тестування на встановлення материнства є вагомим аргументом про спорідненість за відсутністю інших документів. Верітас Лаб пропонує ДНК тест на материнство в Україні для суду. У випадку коли вам необхідний правове підтвердження факти материнства, наші працівники мають ідентифікувати тестуємих, зробити копії іх докиментів і фотографії.

Скільки часу займає генетичний тест ДНК на материнство в Україні? Як довго мені чекати на результат генетичного тесту ДНК на материнство в Україні?

Ви отримаєте результат на протязі 10-12 днів з моменту забору аналізу. Верітас Лаб в Україні надасть вам електронну копію результатів ДНК тестування для встановлення факти материнства і надішле поштою роздруковану офіційну копію. Можливий прискоренний варіант ДНК тесту на материнство в Україні. Будь ласко зателефонуйте нашим ДНК консультантам, якщо ви маєте додаткові умови щодо термінів тестування.

Наскільки конфіденційним є генетичний тест ДНК на встановлення материнства в Україні?

Верітас Лаб гарантує повну конфіденційність ваших результатів в Україні. Наш сайт має найвищій рівень захисту і SSL сертіфікацію. Верітас Лаб використовує три-крокову систему ідентифікації особистості при комунікації по телефоном або листуванні.

Отзывы
Спасибо за тест на отцовство в Кривом Роге. Очень доволен.
Спасибо за ДНК тест в Славянске
Дякую за генетичний тест ДНК на батьківство. Ви - молодці!
не думала, що ДНК тест на батьківство можна зробити прямо тут е Тернополі. Вже зібрали речі на Київ їхати. Дякую вашій лабораторії. за те що взяли зразки і за результат в 99 відсотків!!! Все супер!
Было сложно найти лабораторию в Харькове, что бы доверять их тестированию. Сделали тест ДНК для своего ребенка, что бы подтвердить отцовство. Подтвердили. Спасибо вам! Яна
Зробили ДНК тест за відсутністю батька. Верітас Лаб зібрали зразки у бабусі і дитини. Отримали результат за 7 днів.
Сложно было найти лабораторию в Киеве, что-бы взяли образцы ДНК в воскресенье вечером. Оказывается Веритас Лаб работают круглосуточно. Анализ ДНК подтвердил отцовств на 99.99 процентов. Муж успокоился.
Дякую за ДНК тест. Тепер точно знаю, що дитина не моя. Краще правда.
Спасибо, получила результат. Муж спокоен.
Як я міг себе і родину до такого довести. Це був жах. Простий тест ДНК. Чому не зробив раніше... Тепер я спокійний. Дяка від серця!
Очень хороший сервис, результаты готовы уже в течение нескольких дней!
Результаты тестирования пришли конфиденциально по электронной почте, поэтому я не беспокоилась, что мой муж сможет их увидеть
Большинство таких организаций уже при первом обращении заводят на вас личную карточку. В VeritasLab мне не пришлось тратить на это время
Делал тесты в данной компании несколько раз. Никогда не возникало с ними каких-либо проблем.
Я очень рада, что позвонила именно в эту компанию! У них наилучший сервис! Очень терпеливые вежливые девушки ответили мне на все интересующие меня вопросы!
Спасибо вам. Очень рад, что обратился именно к вам!
Я не люблю, когда звонишь в какую-либо организацию, и они не понимают, о чем конкретно идет речь. В этом месте работники знают свое дело и поняли, что мне конкретно нужно сразу! Именно поэтому я сделал тест именно здесь.
Единственный сайт с действительно полезной информацией. Нашла ответы на все интересующие себя вопросы.
Мне понравилось, что цена теста известна заранее и она окончательна и не нужно потом доплачивать дополнительные сервисы.
Всем советую обращаться сюда! Очень качественное обслуживание, отвечают на все вопросы, осталось хорошее впечатление!
Спасибо, Veritas Lab, буду обращаться только к вам!
Быстро и удобно, не нужно тратить много времени и сил.
Очень рад, что позвонил именно в эту компанию, из всех организаций у них самый лучший сервис. Очень помогли и терпеливо объяснили все, что меня интересовало.
Конфиденциальность результатов была очень важна для меня. Рада, что обратилась именно в эту лабораторию. Уверена, что у вас много довольных клиентов!
Никогда не думала, что мне придется делать тест на материнство. Здесь делают такой тест. Круто!
Уложились в обещанные сроки, никаких заминок со стороны лаборатории не было. Спасибо!
Сделал тест на родство. Узнал много интересного. Описание результатов ясное и понятное. С удовольствием посоветую данную лабораторию!
После теста возникло несколько дополнительный вопросов. Позвонили в лабораторию, ответили вежливо на все вопросы. Спасибо, что заботитесь о клиентах и после оказания услуг!
В моем случае, от результатов теста зависело дальнейшее общение с ребенком. Все сложилось хорошо. Спасибо!
Цена теста была сравнительно дешевле, чем в других организациях, а по качеству тест ничем не хуже! Рад, что не переплатил.
Наши клиенты
Veritas Lab имеет большой круг клиентов, в числе которых государственные организации, организации, занимающиеся грузоперевозками, нефтегазовые компании, а также компании, работающие в сфере IT-технологий и кадровые агентства.
usps
samsung
PNGPIX
NASA
New Walmart
Ikea
artsfon
US DeptOfTransportation Seal
Costco Wholesale
Best Buy
acura
United States Department of Justice
Pep Boys
Mayo
Halliburton
Coca-Cola
USAF
United Airlines
Swift Transportation
SEVP ICE