Найти клинику: или

Быстро, без визита в лабораторию, 24/7

ДНК тестирование / отцовство / материнство

Обратный звонок

+38(068)6683807

Местоположение

Генетичний тест ДНК на Встановлення Батьківства в Україні

Генетичний тест ДНК на Встановлення Батьківства в Україні

Генетичний тест ДНК на батьківствo по всій території України | Верітас Лаб

Цена:

UAH 5200

UAH 4500

Генетичний тест ДНК – встановлення батьківства.

Тест на батьківство – це вид ДНК тестування з метою визначення чи є чоловік біологичним батьком дитини. Причини використання генетичного тесту ДНК на батьківство різняться. Найчастіше люди звертаються до нашої компанії, щоб позбутися недовіри до коханої людини, поставити крапку сваркам в родині, чи отримати вагомий аргумент під час майбутнього розлучення і пов’язаних з ним судових розглядів. Генетичний тест на встановлення факту батьківства можливо зробити між потенційним батьком та ще ненародженною дитиною, новородженною дитиною, підлітком, або дорослою людиною. Наші лабораторії мають можливість встановити факт батьківства за допомогою генетичного тесту ДНК, навіть якщо батько помер, або зразок батька відсутній з інших причин.

Компанія Veritas Lab є лідером генетичного тестування ДНК в Сполученних Штатах Америки. Мережа наших лабораторій має більш ніж 20ти річний досвід у сфері ДНК тестування з метою підтвердження батьківства. Наша корпорація працює в 147 країнах світу на всіх континентах.

ДНК Тест на батьківство в Україні | 068-668-3807 | ДНК Тест на отцовство в Украине

Тест на батьківство є генетичним аналізом, що порівнює ДНК чоловіка і дитини з метою визначення чи є даний чоловік батьком тестуємоі дитини.

ДНК людини це біометричним паспортом людини де зберігається еволюційна пам‘ять нашого організму. ДНК є своєрідним комп’ютером який керує утворенням і життєдіяльністю наших клітин, органів і систем.

Кожен ембріон спадкує половину генів від матері і половину від батька. Тобто 50% наших генів походять з материнської лінії, а інші 50% з батьківської лінії.

За допомогою спеціального обладнання генетики можуть бачити та аналізувати геном людини. Це допомогає розуміти аномалії розвитку, захворювання, вибір оптимальних ліків для паціета та розробляти індивідуальні плани лікування.

Також за допомогою генетичного аналізу ДНК можна встановити біологічний зв‘язок між людьми. Наприклад сказати чи справді чоловік є біологічним батьком дитини, чи є жінка біологічною матір‘ю дитини, або чи справді ці люди біологічні дідусь і бабусь малечі.

Чи є вікові обмеження при проведенні генетичного тесту ДНК для встановлення факту біологічного батьківства?

Ні. Обмежень не існує. Експертизу ДНК шляхом буккального зашкрибу можна проводити одразу після народження дитини.

Чи можна провести аналіз ДНК на батьківство під час вагітності до народження дитини?

Так. Лабораторія Верітас Лаб проводить пренатальну експертизу ДНК на батьківство до народження дитини.

ДНК Тест на батьківство

Наскільки точним є аналіз ДНК на встановлення батьківства?

Лабораторії Верітас Лаб оснащені провідним обладнанням на якому працюють генетики зі ступеню доктора наук. Кожний зразок аналізується двома командами фахівців, а третя команда звіряє результати колег. Порівняльний аналіз проводиться методом ПЦР з використанням технології 21 -48 локусів. Генетичний локус (генетичний маркер) – відрізок ланцюгу ДНК. Порівняння за більшою кількістю локусів дає більш точний результат. Технологія 21го локусу дає можливість робити ДНК тест на батьківство за відсутністю матері. Наші лабораторії мають найвищій ступень акредитації в генетиці і сертифіковані AABB, CAP, ISO та FDA. Ми гарантуємо результат в нуль відсотків або 99.99999. Результати генетичної експертизи ДНК на батьківство надані нашими лабораторіями мають юридичний статус і приймаються в судах та органах влади.

Чи обов‘язково йти в клініку, щоб пройти аналіз ДНК на батьківство?

Якщо ви не плануєте використовувати результати ДНК експертизи в суді вам не потрібно їхати до нас. Ми надішлемо набір з інструкціями у найближче відділення Нової Пошти. Ви зробите мазок в ротовій порожнині чоловіка і дитини, потім надішлете набір нам.

Де я можу зробити експертизу ДНК на батьківство?

Компанія Верітас Лаб має центри забору зразків ДНК в усіх обласних центрах України. Ми вам радимо зателефонувати за номером 068-668-3807 і наш спеціаліст буде радий вказати найближчий до вас центр забору матеріалів ДНК.

Скільки часу займає експертиза ДНК на батьківство?

Після того як ми отримали зразки ДНК, порівняльний генетичний аналіз на батьківство триватиме 7-12 днів. Ми надаємо послуги прискореного аналізу ДНК на встановлення факту батьківства.

Чи шкідливо робити генетичний аналіз ДНК на встановлення батьківства?

Для експертизи ДНК на встановлення батьківства ми використовуємо буккальні клітини ротової порожнини. Клітини збираються за допомогою м’якого, стерильного катону і абсолютно безболісно. Процедура забору зразків не несе жодної шкоди чи ризику тестуємим.

Де знаходиться лабораторія в якій проводиться генетична експертиза ДНК на батьківство?

Верітас Лаб Україна є представництвом американської мережи лабораторій Верітас Лаб. Зразки з Києва направляються в Північну Кароліну, Огайо чи Каліфорнію в залежності від завантаженості центрів. Зразки направляються в спеціальному пакунку і кур‘єрською службою яка працює з біологічними матеріалами. Вже наступного дня зразки будуть доставлені в лабораторію де наші фахівці почнуть експертизу ДНК на встановлення батьківства.

ЧИ ТВОЯ ДИТИНА ДНК Тест на батьківство

Чи можна їсти перед забором матеріалу ДНК для генетичної експертизи на встановлення батьківства?

Прийом не змінює структуру ДНК. Ми радимо утриматись від прийняття іжи за пів години до забору генетичних зразків з міркувань естетики. Генетикам потрібні буккальні клітини, а не залишки відбивної.

У яких випадках не можна робити генетичний аналіз ДНК на встановлення батьківства?

Якщо ви мали переливання крові в останні шість місяців чи трансплантацію кісткового мозку ми не рекомендуємо проводити ДНК дослідження на встановлення батьківства. Скоріш за все ці фактори ни матимуть впливу на рещультат, але генетикам буде важче проводити експертизу. То ж ми радимо утриматись від аналізу і зачекати пів року, якщо у вас були наведені факти.

Яке обладнання використовує Верітас Лаб для генетичноі експертизи ДНК на встановлення батьківства?

Наші лабораторіі використовують системи Біомек для підготовки зразків ДНК перед аналізом на батьківство. Це роботизована система яка зводить до нуля похибки через людський фактор і унеможливлює забруднення зразків ДНК.


Пошагова інструкція генетичної експертизи ДНК набатьківство.

Після прийняття замовлення на генетичний аналіз ДНК, ми відправимо вам набір для забору зразків на найближче відділення Нової Пошти. Набір міститиме інструкції щодо забору генетичного матеріалу.

Генетичний аналіз ДНК на батьківство

КРОК 1

Конверт домашній Тест ДНК на батьківство

Генетичний набір ДНК на батьківство міститиме кілька кольорових конвертів. В кожному конверті буде чотири палички для забору генетичного матеріалу. Палички стерильні і відповідають кольору конверта. Ми радимо утриматись від прийому їжі за пів години до взяття зразків з точки зору естетики.

Генетичний аналіз ДНК на батьківство

КРОК 2

Заповнити форму домашній Тест ДНК на батьківство
Проставите ім‘я та прізвище тестуємого чоловіка і дитини на відповідних конвертах. Також заповніть форму ДНК аналізу яка вкладена в набір. У цій формі ви даєте згоду нашій лабораторіі надавати вам послуги по експертизі ДНК на батьківство. Якщо форма заповнена невірно, ми будемо зберігати ваші зразки і зв‘яжемось з вами щодо виправлення помилок.

Генетичний аналіз ДНК на батьківство

КРОК 3

як робити мазок домашній Тест ДНК на батьківство

Достаньте палички з одного конверта. Якщо тестуєте ймовірного батька, відкрийте палички з його конверту не відкриваючи палички з конверту дитини. Це запобіжний захід від випадкового миксування зразків ДНК. Намагайтеся не торкатись котоновоі кінцівки. Тепер ви готові до буккального зашкребу. Мазок береться з внутрішньої поверхні щоки. Водіть вверх і вниз доторкнувшись до щоки в ротовій порожнині. Інколи повертайте паличку навколо. Пам‘ятайте, ви не збираєте слину, а берете верхній шар клітин. Натискайте помірно, не потрібно докладати надмірних зусиль. Мазок береться на протязі 30 секунд кожною паличкою. Повторіть процедуру по 2 мазки з кожної сторони. Скріпіть палички посередині наклейкою відповідного кольору (не повинна торкатись ка оновлені кінця) і покладіть в конверт. Повторіть процедуру з наступним тестеємим.

Генетичний аналіз ДНК на батьківство

КРОК 4

Конверт домашній Тест ДНК на батьківство
Кладучи зразки в конверти намагайтесь не торкатись кінця із зразками. Дуже важливо покласти зразкі у відповідні конверти. Це не критична помилка і наші науковці зможуть виконати експертизу, але миксування ДНК зразків може затримати результат.
Ви це зробили! Все що лишається – дійти до найближчого відділення Нової Пошти і відправити зразки у наш офіс. Тепер трошки терпіння і ви будете знати правду. Чи ви є біологічним батьком дитини, чи ні.

Що таке генетичний тест ДНК на батьківство в Україні?

ДНК тест на батьківство – це підтвердження біологічної спорідненості між чоловіком і дитиною. ДНК тест на батьківсиво в Україні застосовується, щоб встановити біологічну спорідненість батька та дитини. Верітас Лаб в Україні проводить порівняння мінімум 21го генетичного локусу, що не залишає місця на помилку. Результат генетичного тесту ДНК на батьківство складатиме 99.9999% чи 0%, тобто ви матимите гарантовану відповідь чи є тестуємий чоловік є батьком дитини.

Навіщо потрібен ДНК тест для встановлення батьківства в Україні?

Якщо чоловік має сумнів у біологічному батьківстві, найкращий варіант позбутись сумнівів – провести генетичний аналіз ДНК. Багатіо стосунків руйнуються через недовіру, що викликає сварки і руйнує найміцніши шлюби. Верітас Лаб гарантує, що ви отримаєте відповідь на ваші запитання. Кожна людина має право знати правду і наша компанія задовільнить ваше право на правду в любому куточку України. Отримавши результат ДНК тесту на батьківство, ви заспокоєтесь і поліпшите ваші відносини з коханою людиною, або матимите вагомий аргумент для подальшіх рішень і дій, щодо ваших стосунків.
ДНК тест на батьківство в Україні, може використовуватись для підтвердження або спростування порідненості між дитиною, що колись була всиновлена і біологічним батьком. Якщо ви зростали в дитячому будинку, або були всиновлені і знайшли чоловіка якого вважаєте своїм біологічним батьком, Верітас Лаб пропонує вам провести генетичний тест ДНК на батьківство в Україні. Ви можете замовити генетичний тест ДНК на батьківство в любому місті чи селищі України. Також генетичний тест ДНК на встановлення батьківства підходить батькам, що колись віддали дитину на всиновлення і тепер хочуть підтвердити біологічну родинність.
Імміграційний тест ДНК на встановлення батьківства є важливим кроком для отримання американської візи, дозволу на проживання або американського грамодянства, якщо ви були народженні від громадянина Сполучених Штатів Америки, чи якщо ваш біологічний батько отримав дозвіл на проживання або громадянство США. Верітас Лаб в Україні робить тести для Департаменту Сполучених Штатів з Імміграції та Громадянства (USCIS). Результати генетичного ДНК тестування на встановлення батьківства є вагомим аргументом про спорідненість за відсутністю інших документів. Верітас Лаб пропонує ДНК тест на батьківство в Україні для суду. У випадку коли вам необхідний правове підтвердження факту батьківства, наші працівники мають ідентифікувати тестуємих, зробити копії іх докиментів і фотографії.

Скільки часу займає генетичний тест ДНК на батьківство в Україні? Як довго мені чекати на результат генетичного тесту ДНК на батьківство в Україні?

Ви отримаєте результат на протязі 10-12 днів з моменту забору аналізу. Верітас Лаб в Україні надасть вам електронну копію результатів ДНК тестування для встановлення факту батьківства і надішле поштою роздруковану офіційну копію. Можливий прискоренний варіант ДНК тесту на батьківство в Україні. Будь ласка зателефонуйте нашим ДНК консультантам, якщо ви маєте додаткові умови щодо термінів тестування.

Наскільки конфіденційним є генетичний тест ДНК на встановлення батьківства в Україні?

Верітас Лаб гарантує повну конфіденційність ваших ДНК результатів в Україні. Наш сайт має найвищій рівень захисту і SSL сертіфікацію. Верітас Лаб використовує три-крокову систему ідентифікації особистості при комунікації по телефоном або листуванні.

Зареєструйтесь на тест ДНК, або дізнайтесь більше інформації щодо ДНК тестів зателефонувавши нам.

 

Вінницька

ДНК Тест на

Батьківство

Волинська

ДНК Тест на

Батьківство

Дніпропетровська

ДНК Тест на

Батьківство

Донецька

ДНК Тест на

Батьківство

Житомирська

ДНК Тест на

Батьківство

Закарпатська

ДНК Тест на

Батьківство

Запорізька

ДНК Тест на

Батьківство

Івано-Франківська

ДНК Тест на

Батьківство

Київська

ДНК Тест на

Батьківство

Кіровоградська

ДНК Тест на

Батьківство

Луганська

ДНК Тест на

Батьківство

Львівська

ДНК Тест на

Батьківство

Миколаївська

ДНК Тест на

Батьківство

Одеська

ДНК Тест на

Батьківство

Полтавська

ДНК Тест на

Батьківство

Рівненська

ДНК Тест на

Батьківство

Сумська

ДНК Тест на

Батьківство

Тернопільська

ДНК Тест на

Батьківство

Харківська

ДНК Тест на

Батьківство

Херсонська

ДНК Тест на

Батьківство

Хмельницька

ДНК Тест на

Батьківство

Черкаська

ДНК Тест на

Батьківство

Чернівецька

ДНК Тест на

Батьківство

Чернігівська

ДНК Тест на

Батьківство

МИ НЕ ПРОВОДИМО ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДНК

НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

ДОНЕЦЬКОЇ І ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ТА АР КРИМ

ІНФОГРАФІКА ТЕСТИ ДНК НА БАТЬКІВСТВО

Отзывы
Спасибо за тест на отцовство в Кривом Роге. Очень доволен.
Спасибо за ДНК тест в Славянске
Дякую за генетичний тест ДНК на батьківство. Ви - молодці!
не думала, що ДНК тест на батьківство можна зробити прямо тут е Тернополі. Вже зібрали речі на Київ їхати. Дякую вашій лабораторії. за те що взяли зразки і за результат в 99 відсотків!!! Все супер!
Было сложно найти лабораторию в Харькове, что бы доверять их тестированию. Сделали тест ДНК для своего ребенка, что бы подтвердить отцовство. Подтвердили. Спасибо вам! Яна
Зробили ДНК тест за відсутністю батька. Верітас Лаб зібрали зразки у бабусі і дитини. Отримали результат за 7 днів.
Сложно было найти лабораторию в Киеве, что-бы взяли образцы ДНК в воскресенье вечером. Оказывается Веритас Лаб работают круглосуточно. Анализ ДНК подтвердил отцовств на 99.99 процентов. Муж успокоился.
Дякую за ДНК тест. Тепер точно знаю, що дитина не моя. Краще правда.
Спасибо, получила результат. Муж спокоен.
Як я міг себе і родину до такого довести. Це був жах. Простий тест ДНК. Чому не зробив раніше... Тепер я спокійний. Дяка від серця!
Очень хороший сервис, результаты готовы уже в течение нескольких дней!
Результаты тестирования пришли конфиденциально по электронной почте, поэтому я не беспокоилась, что мой муж сможет их увидеть
Большинство таких организаций уже при первом обращении заводят на вас личную карточку. В VeritasLab мне не пришлось тратить на это время
Делал тесты в данной компании несколько раз. Никогда не возникало с ними каких-либо проблем.
Я очень рада, что позвонила именно в эту компанию! У них наилучший сервис! Очень терпеливые вежливые девушки ответили мне на все интересующие меня вопросы!
Спасибо вам. Очень рад, что обратился именно к вам!
Я не люблю, когда звонишь в какую-либо организацию, и они не понимают, о чем конкретно идет речь. В этом месте работники знают свое дело и поняли, что мне конкретно нужно сразу! Именно поэтому я сделал тест именно здесь.
Единственный сайт с действительно полезной информацией. Нашла ответы на все интересующие себя вопросы.
Мне понравилось, что цена теста известна заранее и она окончательна и не нужно потом доплачивать дополнительные сервисы.
Всем советую обращаться сюда! Очень качественное обслуживание, отвечают на все вопросы, осталось хорошее впечатление!
Спасибо, Veritas Lab, буду обращаться только к вам!
Быстро и удобно, не нужно тратить много времени и сил.
Очень рад, что позвонил именно в эту компанию, из всех организаций у них самый лучший сервис. Очень помогли и терпеливо объяснили все, что меня интересовало.
Конфиденциальность результатов была очень важна для меня. Рада, что обратилась именно в эту лабораторию. Уверена, что у вас много довольных клиентов!
Никогда не думала, что мне придется делать тест на материнство. Здесь делают такой тест. Круто!
Уложились в обещанные сроки, никаких заминок со стороны лаборатории не было. Спасибо!
Сделал тест на родство. Узнал много интересного. Описание результатов ясное и понятное. С удовольствием посоветую данную лабораторию!
После теста возникло несколько дополнительный вопросов. Позвонили в лабораторию, ответили вежливо на все вопросы. Спасибо, что заботитесь о клиентах и после оказания услуг!
В моем случае, от результатов теста зависело дальнейшее общение с ребенком. Все сложилось хорошо. Спасибо!
Цена теста была сравнительно дешевле, чем в других организациях, а по качеству тест ничем не хуже! Рад, что не переплатил.
Наши клиенты
Veritas Lab имеет большой круг клиентов, в числе которых государственные организации, организации, занимающиеся грузоперевозками, нефтегазовые компании, а также компании, работающие в сфере IT-технологий и кадровые агентства.
usps
samsung
PNGPIX
NASA
New Walmart
Ikea
artsfon
US DeptOfTransportation Seal
Costco Wholesale
Best Buy
acura
United States Department of Justice
Pep Boys
Mayo
Halliburton
Coca-Cola
USAF
United Airlines
Swift Transportation
SEVP ICE