Найти клинику: или

Быстро, без визита в лабораторию, 24/7

ДНК тестирование / отцовство / материнство

Обратный звонок

+38(068)6683807

Тест на отцовство в городе Желанное

Желанное

Услуги по установлению отцовства по ДНК тесту в городе Желанное, Донецкая область. Бесплатные консультации по телефону:

У вас виникли сумніви щодо справжньої біологічної спорідненості між вами та дитиною? В Желанное, Донецкая область Ви вирішили надати незаперечний доказ до суду або просто підтвердити свою правоту близьким людям? У наш час це стало можливим за допомогою ДНК тестування.

 

Звернувшись до нас в місті Желанное, Донецкая область,  ви зможете обрати тест, що підходить саме до вашої життєвої ситуації. Оскільки кожна ситуація та підстава в Желанное, Донецкая область, за якими вам знадобилося провести ДНК тест, унікальні, ми рекомендуємо Вам зв’язатися з нами за допомогою  телефону або електронної пошти для отримання детальнішої інформації та подальших інструкцій.

 

При проведенні тесту в лабораторії міста Желанное, Донецкая область, ви заздалегідь підписуєте договір, в якому буде прописана остаточна вартість послуги. Проведений тест ДНК, дозволить вам бути впевненим у вашому батьківстві, та заощадити фінансово набагато більше.

 

А тепер детальніше:

 

ДНК містить всю інформацію про людину, яка зберігається в 23-ох парах хромосом. Дитина отримує половину хромосом від матері, а другу – від батька, відповідно 50% ДНК дитини збігається з материнським ДНК і 50% з батьківським. Наразі, ДНК тести в місті Желанное, Донецкая область та всій Україні є ідеальним методом для встановлення родинних зв’язків. ДНК тест – це генетичний аналіз, за допомогою якого можна визначити біологічну спорідненість між батьком і дитиною, матір’ю і дитиною, а також встановити родинні зв’язки між прабатьками та онуками, або братами і сестрами.

 

ДНК тест на батьківство в Желанное, Донецкая область дозволяє встановити, чи може чоловік бути біологічним батьком конкретної дитини чи ні.

 

Можливі два варіанти результату аналізу:

 • перший – спорідненість виключено;
 • другий – можливість батьківства, із зазначенням відсотка ймовірності спорідненості.

 

ТОЧНІСТЬ ТЕСТА ДНК НА ВСТАНОВЛЕННЯ БАТЬКІВСТВА В Желанное, Донецкая область.

 

Ми пропонуємо для Вас послуги з проведення високоточних і надійних ДНК експертиз і тестів на встановлення батьківства. Техніка проведення даного ДНК аналізу є досконалою і може гарантувати правильність результату. Таким чином, встановлення батьківства по ДНК за допомогою лабораторії в місті Желанное, Донецкая область буде кращим вибором для Вас. Дослідження проводиться за 21-м локусом (маркером) ДНК. За потреби (наприклад неможлтвість взяти зразок у батька), використовується тест на 25 або більше маркерів.

 

ПОВНА АНОНІМНІСТЬ ДНК тесту на встановлення батьківства в Желанное, Донецкая область: Ми гарантуємо повну конфіденційність своїм клієнтам. Про Ваше звернення до насніхто не дізнається! Ваш спокій – це наша турбота!

 

НАДІЙНІСТЬ генетичного тестування ДНК для встановлення батьківства в Желанное, Донецкая область.

 

ДОМАШНІЙ ГЕНЕТИЧНИЙ ТЕСТ ДНК ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ БАТЬКІВСТВА В Желанное, Донецкая область.

 

Дозволяє зробити процедуру встановлення спорідненості не відвідуючи медичний центр. Так само існує можливість провести дослідження за спеціальними зразками, що дає можливість зберегти в таємниці проходження експертизи навіть від самих учасників тесту.

 

Безболісно: Використовується надійний та абсолютно безболісний метод взяття зразка ДНК. Ми виділяємо ДНК з клітин внутрішньої поверхні щоки (ротовий або букальниймазок) за допомогою спеціальних м’яких і безпечних зондів. Це зручно та комфортно, особливо для дітей. Тому, в нашій лабораторії в місті Желанное, Донецкая область, ви можете пройти тест ДНК без болю і страху.

 

Як можна отримати результат?

 

Висновок по проведеною експертизою має право отримати тільки сам замовник!

Для вашої зручності, ми пропонуємо вам отримати бланк:

 • В лабораторії міста Желанное, Донецкая область;
 • Новою поштою на вказані вами ім’я та адресу;
 • по електронній пошті.

 

ВАЖЛИВО!

 1. При некоректно проведеному відборі зразків, або недостатній кількості зразків, висновок по експертизі не видається. Буде потрібно провести забір повторно. Прийом їжі, перед відбором зразків та недостатня кількість матеріалу не може вплинути на відсоток ймовірності спорідненості.
 2. Проводячи самостійно паркан ДНК, ви маєте можливість зберегти в таємниці учасників тесту. Ніхто крім вас їх не знає! Ви так само можете не називати справжніх імен учасників, а вказати номери або псевдоніми.

 

Вибирайте найкраще поєднання ціни та якості послуг.

 

Експертиза ДНК це не просто угода з медичним закладом, а тест, який вирішить вашу долю.


 

ДНК тест на отцовство в Желанное, Донецкая область позволяет установить, или может мужчина быть биологическим отцомконкретного ребенка или нет.

 

Возможны два варианта результата анализа :

 • первый – родство исключено;
 • второй – возможность отцовства, с указанием процентавероятности родства.

 

ТОЧНОСТЬ ТЕСТА ДНК НА УСТАНОВЛЕНИЕ ОТЦОВСТВА В Желанное, Донецкая область.

 

Мы предлагаем для Вас услуги по проведению высокоточных и надежных ДНК экспертиз и тестов на установление отцовства. Техника проведения данного генетического ДНК анализа является совершенной и может гарантировать правильность результата. Таким образом, установление отцовства по ДНК с помощью лаборатории в городе Желанное, Донецкая область будет лучшим выбором для Вас. Исследование проводится за 21-м локусом(маркером) ДНК. При необходимости (например, невозможность взять образец у отца), используется тест на 25 или более маркеров.

 

ПОЛНАЯ АНОНИМНОСТЬ генетического ДНК теста на установление отцовства в Желанное, Донецкая область: Мы гарантируем полную конфиденциальность своим клиентам. О Вашем обращении к насніхто не узнает! Ваше спокойствие – это наше беспокойство!

 

НАДЕЖНОСТЬ генетического тестирования ДНК для установления отцовства в Желанное, Донецкая область подтверждена многолетним опытом!

 

ДОМАШНИЙ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ ТЕСТ ДНК ДЛЯ УСТАНОВЛЕНИЯ ОТЦОВСТВА В Желанное, Донецкая область.

Позволяет сделать процедуру установления родства, не посещая медицинский центр. Так же существует возможность провести исследование по специальным образцам, что дает возможность сохранить в тайны прохождения экспертизы даже от самих участников теста.

Безболезненно: Используется надежный и абсолютно безболезненный метод взятия образца генетического ДНК. В Желанное, Донецкая область мы выделяем ДНК из клеток внутренней поверхности щеки(ротовой или букальниймазок) с помощью специальных мягких и безопасных зондов. Это удобно и уютно, особенно для детей. Тому, в нашей лаборатории в городе Желанное, Донецкая область, вы можете пройти тест ДНК без боли и страха.

 

Kак можно получить результат?

Вывод по проведенной экспертизой имеет право получить только сам заказчик!

 

Для вашего удобства, мы предлагаем вам получить бланк:

 • В лаборатории города Желанное, Донецкая область;
 • Новой почтой на указанные вами имя и адрес;
 • По электронной почте почте.

 

ВАЖНО!

 

1.При некорректно проведенном отборе генетических образцов днк в городе Желанное, Донецкая область, или недостаточном количестве образцов, вывод по экспертизе не выдается. Будет нужно провести сбор повторно. Прием еды, перед отбором образцов и недостаточное количество материала не может повлиять на процент вероятности родства.

 

2. Проводя самостоятельно забор ДНК с целью установления отцовства в городе Желанное, Донецкая область, вы имеете возможность сохранить в тайны участников теста. Никто кроме вас их не знает! Вы так же можете не называть настоящих имен участников, а указать номера или псевдонимы.

 

Veritas Lab – це мережа лабораторій в США з більш ніж 30 річним досвідом роботи у сфері лабораторних досліджень. Основним завданням компанії є підтримка здоров’я суспільства і створення максимально безпечних робочих місць.

Ми здійснюємо генетичні ДНК тести на батьківство, генетичні ДНК тести материнство, ДНК тестування на визначення спорідненості, а також інші послуги з ДНК-тестування.

Співробітники Верітас Лаб в Україні є сертифікованими фахівцями, офіційно акредитованими, що забезпечують найвищі стандарти точності ваших аналізів. Остаточний висновок за результатами ДНК тестування видають тільки доктора наук.

Замовники відмічають клієнтоорієнтованість наших співробітників з моменту першого дзвінка до видачі результатів аналізів. Наша компетентна команда обслуговуюча клієнтів працює цілодобово, щоб відповісти на усі ваші питання. Ми адмініструємо генетичні аналізи ДНК в місті Київ та в усіх областних центрах.

Наша корпорація рада запропонувати українцям найновітніши генетичні методи встановлення батьківства та материнства по всій території України. Наші клієнти мають змогу відвідати одну з наших лабораторій або ми можемо надіслати поштою все, що потрібно для забору генетичного матеріалу. Наша корпорація робить генетичне тестування ДНК на всіх континентах. Точність нашіх аналізів складає понад 99.999999%. Результати генетичних аналізів ДНК зробленних у нашіх лабораторіях мають статус юридичного документа в усіх країнах, що підписали меморандум про стандарти ISO.

Наші клієнти – наш пріоритет. Ми цінуємо вашу довіру до нашої компанії. Ви відчуєте нашу турботу на кожному кроці, довірившись нашому досвіду і знанням.

Верітас Лаб пропонує тест ДНК для встановлення факту батьківства під час вагітності до народження дитини. 

Наша лабораторіі використовують ексклюзивну технологію за допомогою якою можна встановити батьківство ще ненародженою дитини не ставлячи під загрозу вагітність. 

Як це працює. 

Після упліднення клітини ембріону починають циркулювати у кровообізі матері. Починаючи з 9ого тижня вагітності цих клітин достатньо, щоб ми могли їх виділити з материнської крові і зробити генетичний аналіз ДНК. Розшифровані генетичні локуси ще ненародженої дитини порівнюються з генетичним кодом передбачаємого батька і робиться висновок, щодо факту біологічного батьківства. 

Забір біологічного матеріалу у вагітною проводиться за допомогою венепункціі. Тобто це звичайний забір крові з вени. У батька зразок збирається з ротової порожнини. 

Генетичний тест ДНК на батьківство під час вагітності триває 20 днів. 

ІНФОГРАФІКА ТЕСТИ ДНК НА БАТЬКІВСТВО

Питання – відповіді:

Питання: Де в Україні можна зробити генетичний аналіз ДНК на батьківство під час вагітності до народження дитини? 

Відповідь: Генетичний тест ДНК на встановлення батьківства під час вагітності до народження дитини модна зробити по всій території України. Для цього вам треба прийти в один з наших центрів забору зразків, що розташовані в усіх обласних центрах. 

Питання: Які ризики ДНК Тестування на батьківство під час вагітності до народження дитини?

Відповідь: Ризики не більші ніж від звичайного забору крові з вени. 

Питання: яка точність ДНК тесту на батьківство під час вагітності до народження дитини. 

Відповідь: Точність ДНК тесту на батьківство під час вагітності до народження дитини складає 99.9999 відсотків, що дорівнює точності ДНК тесту після народження. ДНК локуси передані батьком є незмінною константою і не відрізняються в ембріона і вже народженої дитини. Якщо наші фахівці зможуть виділити ДНК клітини з кровообігу матері, точність результатів буде 100-відсоткова.  

Отзывы
Спасибо за тест на отцовство в Кривом Роге. Очень доволен.
Спасибо за ДНК тест в Славянске
Дякую за генетичний тест ДНК на батьківство. Ви - молодці!
не думала, що ДНК тест на батьківство можна зробити прямо тут е Тернополі. Вже зібрали речі на Київ їхати. Дякую вашій лабораторії. за те що взяли зразки і за результат в 99 відсотків!!! Все супер!
Было сложно найти лабораторию в Харькове, что бы доверять их тестированию. Сделали тест ДНК для своего ребенка, что бы подтвердить отцовство. Подтвердили. Спасибо вам! Яна
Зробили ДНК тест за відсутністю батька. Верітас Лаб зібрали зразки у бабусі і дитини. Отримали результат за 7 днів.
Сложно было найти лабораторию в Киеве, что-бы взяли образцы ДНК в воскресенье вечером. Оказывается Веритас Лаб работают круглосуточно. Анализ ДНК подтвердил отцовств на 99.99 процентов. Муж успокоился.
Дякую за ДНК тест. Тепер точно знаю, що дитина не моя. Краще правда.
Спасибо, получила результат. Муж спокоен.
Як я міг себе і родину до такого довести. Це був жах. Простий тест ДНК. Чому не зробив раніше... Тепер я спокійний. Дяка від серця!
Очень хороший сервис, результаты готовы уже в течение нескольких дней!
Результаты тестирования пришли конфиденциально по электронной почте, поэтому я не беспокоилась, что мой муж сможет их увидеть
Большинство таких организаций уже при первом обращении заводят на вас личную карточку. В VeritasLab мне не пришлось тратить на это время
Делал тесты в данной компании несколько раз. Никогда не возникало с ними каких-либо проблем.
Я очень рада, что позвонила именно в эту компанию! У них наилучший сервис! Очень терпеливые вежливые девушки ответили мне на все интересующие меня вопросы!
Спасибо вам. Очень рад, что обратился именно к вам!
Я не люблю, когда звонишь в какую-либо организацию, и они не понимают, о чем конкретно идет речь. В этом месте работники знают свое дело и поняли, что мне конкретно нужно сразу! Именно поэтому я сделал тест именно здесь.
Единственный сайт с действительно полезной информацией. Нашла ответы на все интересующие себя вопросы.
Мне понравилось, что цена теста известна заранее и она окончательна и не нужно потом доплачивать дополнительные сервисы.
Всем советую обращаться сюда! Очень качественное обслуживание, отвечают на все вопросы, осталось хорошее впечатление!
Спасибо, Veritas Lab, буду обращаться только к вам!
Быстро и удобно, не нужно тратить много времени и сил.
Очень рад, что позвонил именно в эту компанию, из всех организаций у них самый лучший сервис. Очень помогли и терпеливо объяснили все, что меня интересовало.
Конфиденциальность результатов была очень важна для меня. Рада, что обратилась именно в эту лабораторию. Уверена, что у вас много довольных клиентов!
Никогда не думала, что мне придется делать тест на материнство. Здесь делают такой тест. Круто!
Уложились в обещанные сроки, никаких заминок со стороны лаборатории не было. Спасибо!
Сделал тест на родство. Узнал много интересного. Описание результатов ясное и понятное. С удовольствием посоветую данную лабораторию!
После теста возникло несколько дополнительный вопросов. Позвонили в лабораторию, ответили вежливо на все вопросы. Спасибо, что заботитесь о клиентах и после оказания услуг!
В моем случае, от результатов теста зависело дальнейшее общение с ребенком. Все сложилось хорошо. Спасибо!
Цена теста была сравнительно дешевле, чем в других организациях, а по качеству тест ничем не хуже! Рад, что не переплатил.
Наши клиенты
Veritas Lab имеет большой круг клиентов, в числе которых государственные организации, организации, занимающиеся грузоперевозками, нефтегазовые компании, а также компании, работающие в сфере IT-технологий и кадровые агентства.
usps
samsung
PNGPIX
NASA
New Walmart
Ikea
artsfon
US DeptOfTransportation Seal
Costco Wholesale
Best Buy
acura
United States Department of Justice
Pep Boys
Mayo
Halliburton
Coca-Cola
USAF
United Airlines
Swift Transportation
SEVP ICE